İzmir Araç Kiralama, OTOCC03

İzmir, Türkiye'nin yenilikleri takip eden gelişen ve modern yüzüdür. Otomobil sayısı her geçen sene karayollarına katılan araç bakımından artmaktadır. Yine ihtiyacı karşılamak mümkün olmamaktadır. Satılan araçların fiyatlarının alım gücünün üstünde seyretmesi her bireyin otomobil almasının önündeki ilk büyük engeldir. Otomobil sahibi olmanın önündeki ikinci engel ise bir otomobil işletim masraflarının yıldan yıla daha da yükselmesidir. Trafik sigortasından, kasko masraflarına, yedek parçadan, yakıt masraflarına kadar tüm kalem harcamalar insanları otomobil sahibi olmasını zorlayan sebeplerdir. Tüm bu başlıkların nedeniyle kişisel ulaşım ihtiyacını giderme çabası oto kiralama, otomobil kiralama, günlük rent a car, araç kiralama, araba kiralama isimleri altında firmaların sayısının artması sonucunu doğurmuştur. İzmir'in daha eski yerleşimleri, Bornova, Kemalpaşa, Bayraklı, Konak, Karabağlar, Buca, Gaziemir, Karşıyaka, Balçova, Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe, Çiğli araç kiralama firmalarının hem araç sayısı bakımından hem farklı işletme sayısıyla yoğun olarak bulunduğunu ilçelerdir. Bu ilçeleri şehir merkezinden uzak Aliağa, Menemen, Kınık, Kiraz, Beydağ, Bergama, Bayındır, Ödemiş, Foça, Torbalı, Seferihisar, Tire, Urla, Selçuk, Çeşme, Dikili, Menderes araç kiralama hizmetlerinin verildiği diğer ilçeler izler. Toyota, Peugeot, Hyundai, Renault, Fiat marka ve model araçların araç filolarının yoğunluğunu oluşturduğu gözlemlenirken, lüks ve vip araç kiralama için firmalar, Alman markalı araçların tercih etmektedir.

İzmir Araç Kiralama Firma ve Hizmetleri

İrili ufaklı bir çok İzmir araç kiralama firmasının varlığıysa araç kiralamak isteyen kişi ve firmaların doğru tercihi nasıl yapacağı konusunda başka bir soruya çözüm aramasına neden olmuştur. Bu bilgi sitesinde en doğru tercihi yapabilmeniz için bir çalışma başlattık. Bu site ile araç kiralama yapmak için en doğru kararı nasıl vereceğinizi anlatmaya çalışacağız. Elbette her bilgi sadece tavsiye niteliğindedir.

Bu site DEÜ Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, için SEO üzerine araştıma yapmak amacı ile kurulmuştur. Otomobil kiralama, araç kiralama, rent a car hizmetini konu olarak almış bir web sitesidir.